ČERPACÍ STANICE

Čerpací stanice

Čerpací stanice DOTA patří k největším čerpacím stanicím v regionu.

Nabídka kvalitního zboží, čistota a příjemné prostředí je pro nás samozřejmostí. Náš personál je odborně vyškolen a vždy připraven Vám poradit při výběru zboží.

Naším cílem je splnit i ty nejvyšší nároky našich zákazníků, a to každý den:       

PO-PÁ 5:00 - 21:00 hod.

SO     6:00-21:00hod.

NE     7:00-21:00 hod.

Garantujeme také vysokou kvalitu pohonných hmot DIESEL QMAX,           SUPER 95 QMAX, NATURAL 98 a SPECIAL .

Pro Váš maximální komfort, přijímáme platební karty VISA, Master Card, DFC i CCS. I v oblasti plateb nabízíme něco navíc.

Můžete získat zákaznickou nebo bonusovou kartu.

Zákaznická karta je určena firmám a podnikatelům. Umožňuje bezhotovostní platby pohonných hmot s předem domluvenou slevou. Také přehledné vyúčtování provádíme v předem dohodnutém termínu.

Bonusová karta je určena všem zákazníkům, kteří platí v hotovosti. Svému majiteli přináší slevy při nákupech PHM i vybraného zboží v naší prodejně. Při zaplacení Vašeho nákupu, Vám bude za každou 100,-Kč, připočten 1 bod, který má hodnotu 1,-Kč. Při dalším Vašem nákupu, si můžete zakoupit libovolné zboží v hodnotě, odpovídající Vámi naspořené částky (bodů).

Kromě garance vysoké kvality pohonných hmot , nabízíme také velký sortiment zboží v naší prodejně. Naleznete zde praktické potřeby pro řidiče a jeho auto, potraviny, kvalitní dárkové předměty a mnohé další. Uvaříme Vám také dobrou kávu u které si můžete v klidu posedět a odpočinout si. Nabídneme Vám také něco k jídlu, aby jste od nás odešli spokojeni. Přesvědčte se sami.

27.90

27.70